Příchod.czAnketa

Meditujete?

Počet hlasujících: 1545

Ještě jsem nikdy nemeditoval(-a). 33%

Občas medituji. 34%

Medituji pravidelně. 34%

Novinky emailem

Poslední aktualizace

Datum: 31.07.2016
Autor:

Článek Mistra o tom, co provádějí současní vládci a co můžeme očekávat od Maitréji v sekci Ke stažení / Články Mistra. Na úvodní straně otázky a odpovědi z prázdninového Share International.

Datum: 10.06.2016
Autor:

O neschopnosti politiků řešit problémy dneška hovoří výstižně článek Mistra "Maitréjovo vedení" v sekci Ke stažení / Články Mistra. Otázky a odpovědi pana Creme z červnového Share International se věnují otázce mluvčích Mistrů, konci Kali jugy, bydlení na vodě a dalším zajímavostem. Čtěte jako článke na úvodní straně.

Datum: 09.05.2016
Autor:

Povzbudivé nejnovější Maitréjovo poselství jako soubor ke stažení a otázky a odpovědi z květnového Share International jako článek na úvodní straně.Úvod

Ten, jenž klepe

Ten, jenž klepe

Datum: 31.07.2016

Pro prázdninové číslo vybrali v Share International článek Mistra z roku 1993 o tom, co provádějí současní vládci a co můžeme očekávat od Maitréji. V obsáhlých otázkách a odpovědích pana Creme se řeší otázka síly lidí, jak zavést sdílení, co můžeme udělat pro uspíšení Maitréjova vystoupení a jak zažít vlastní božství,

Maitréjovo vedení

Maitréjovo vedení

Datum: 10.06.2016

Ať už se podíváte kamkoliv, všude uvidíte spoustu potíží, problémů a zbytečného utrpení. Přitom se stále diskutuje a hovoří o tom, co by se mělo dělat. Právě o neschopnosti politiků řešit problémy dneška hovoří výstižně článek Mistra. Nabízí však ale i řešení, jak by lidé měli své oprávněné požadavky prosazovat. Otázky a odpovědi pane Creme se podrobně věnují roli mluvčích, kteří se čím dál častěji objevují, aby předali někomu zprávy a informace od Mistrů. Kromě toho se dozvíte, zda je Ježíšova tunika z kostela v Argentuil pravá, a jestli budou lidé v budoucnosti bydlet na vodě a další zajímavosti.

Všichni lidé brzy poznají Jeho tvář

Všichni lidé brzy poznají Jeho tvář

Datum: 09.05.2016

Koncem května obdržel pan Creme pomocí mentální telepatie od Maitréji po více jak roce další povzbudivé poselství, ve kterém nás ujišťuje, že již je velmi blízko chvíle, kdy všichni Jeho tvář konečně poznáme a kdy se nám začne otevřeně věnovat.

Konec poddanství

Konec poddanství

Datum: 19.04.2016

Burcující článek Mistra uveřejněný v dubnovém čísle Share International byl opět napsán před více jak deseti lety. Popisuje procesy, které se tepve nyní dostávají do popředí dějin. Jde o sílící touhu po svobodě spravedlnosti a změně uspořádání společnosti. V otázkách a odpovědích se pan Creme věnuje úloze nových hnutí při Maitréjově příchodu, potvrzení existence gravitačních vln, představení Maitréji na internetu a dalším zajímavostem.

Pochod v jednotě

Pochod v jednotě

Datum: 31.03.2016
Autor: Jan Vacek
Štítky: Maitréja

Do časopisu Share International píší lidé své nejrůznější neobyčejné příhody a pan Creme ve spojení se svým Mistrem jim odpovídá a komentuje jejich zážitky. Následující příhoda patří i v rámci této rubriky k těm nejpozoruhodnějším, již proto, že je doprovázena doslova kouzelnou fotografií Maitréji.

Určená cesta

Určená cesta

Datum: 19.03.2016

Článek Mistra se zabývá nutností a nevyhnutelností změn a také tím, co je největší překážkou. Byl sice napsán již před více jak deseti lety, ale teprve nyní dozrál čas pro jeho zveřejnění. V otázkách a odpovědích se dočtete, jak nyní pracuje Maitréja na veřejnosti, jak je to s virem Zika, proč lodě Vesmírných bratrů vypadají často jako mraky a jestli lidé pracující pro příchod Krista a Mistrů dostávají od nich zvláštní pomoc.

Vítejte v Nové době

Vítejte v Nové době

Datum: 09.02.2016

Ještě nikdy patrně nebyl Mistr ve svém článku natolik konkrétní, aby jmenovitě vyzdvihnul konkrétní žijící osoby. Upozorňuje na výjimečnou situaci. Jako příklad uvádí současné opravdu nepřehlédnutelné osobnosti, které nám již svým životem ukazují Novou dobu. Otázky a odpovědi pana Creme se věnují mezinárodním událostem, Hurikánu Patricia, vysvětlení co se rozumí duchem a vztahem ve skupinách.

Neobyčejné UFO úkazy

Neobyčejné UFO úkazy

Datum: 23.01.2016
Autor: Jan Vacek
Štítky: UFO

Prosincové číslo časopisu Share International přineslo obrázky dosud nevídaných vesmírných objektů. Několik obrovských vesmírných lodí různých tvarů zaznamenaly kamery družice SOHO, která trvale obíhá kolem Slunce a provádí jeho měření a snímkování.

Zvláštní prohlášení k nedávným událostem

Zvláštní prohlášení k nedávným událostem

Datum: 02.12.2015

od Mistra—, skrze Benjamina Creme, 14. listopadu 2015: Jakkoliv byla nedávná tragická událost v Paříži pro obyvatele Francie bolestná, otevřela Maitréjovi cestu, aby jednal dříve, než by to jinak bývalo možné. Tato pro mnohé tragická událost Mu rozvázala Ruce. Pamatujte na to a buďte připraveni na to, že se objeví.

Konečná volba

Konečná volba

Datum: 18.11.2015

Listopadové číslo Share International přetisklo Mistrův článek z roku 2004 o válkách a budoucnosti lidstva, který je snad nyní ještě aktuálnější než v době svého vzniku. Otázky a odpovědi pana Creme se zabývají současnou situací světa a jeho blízkou budoucností.

Svět je připraven

Svět je připraven

Datum: 13.10.2015

Krátký a výstižný článek Mistra v říjnovém Share International shrnuje nové uvědomění, kterého lidé nabyli, a vyvozuje z toho jediný závěr. V otázkách a odpovědích se dozvíte názory pana Creme na uprchlíky, finanční krach, vztah NASA k UFO a další zajímavosti.

Papež v Kongresu promluvil Američanům z duše

Papež v Kongresu promluvil Američanům z duše

Datum: 01.10.2015
Autor: Jan Vacek

Vpravdě historická návštěva hlavy katolické církve ve Spojených státech měla neobvyklé vyvrcholení, když papež František, jako vůbec první ze svatých otců, promluvil před americkým Kongresem. Jeho projev sledovali jak kongresmani, tak senátoři a přítomni byli také členové vládního kabinetu prezidenta Obamy a členové diplomatického sboru.

Jak překonat strach z nového

Jak překonat strach z nového

Datum: 16.09.2015

Zářijové čislo časopisu Share International přineslo přetisk Mistrova článku z roku 2001 o překonávání strachu ze změn, který je nyní stejně aktuáílní jako v době svého vydání. V otázkách a odpovědích se pan Creme věnuje současnému Maitréjova veřejného působení, pokračování ekonomického kolapsu a migrační krizi v Evropě.

Modlitba pro Nový věk

Modlitba pro Nový věk

Datum: 28.08.2015
Autor: Jan Vacek
Štítky: Spiritualita

Přítomnost Maitréji přináší lidem úlevu a pomoc v mnoha směrech. Nové energie a myšlenky, které s sebou přináší, umožňují zcela nové způsoby a formy duchovní práce.

Vpád nového

Vpád nového

Datum: 29.07.2015

Mistr ve svém článku upozorňuje na nečekaný vývoj, kterým budou mnozí zaskočeni. Pan Benjamine Creme odpovídá na dotazy, kdy dojde asi ke Dni deklarace, zda existují strážní andělé, jestli barva ovlivňuje stav mysli a další.

Nahoru